Personal

Det här är vi på Brand Communication. Vi finns alltid redo att hjälpa dig i både stort och smått och värdesätter det personliga mötet. Slå oss en signal, skicka ett mejl eller fyll i vårt formulär nedan om du vill veta mer. Eller besök oss på Libro ringväg 79 och kolla in våra profilprodukter i Uppsala som en start på ett långsiktigt samarbete.

Magnus Borgklint

Magnus Borgklint

Telefon: 0705-809303
E-post: borgklint@brandcommunication.se

Angelica Jaxèus

Angelica Jaxèus

Telefon: 0738-018352
E-post: angelica@brandcommunication.se

Mats Jacobzon

Mats Jacobzon

Telefon: 0707-606833
E-post: matsj@brandcommunication.se

Rikard Östergren

Rikard Östergren

Telefon: 0739-839072
E-post: rikard@brandcommunication.se

Ola Andersson

Ola Andersson

Telefon: 0707-509100
E-post: ola@brandcommunication.se

Lars Öbom

Lars Öbom

Telefon: 0705-202100
E-post: lars@brandcommunication.se

Jonathan Blomqvist

Jonathan Blomqvist

Telefon: 0705-809300
E-post: jonathan@brandcommunication.se

Joakim Eliasson

Joakim Eliasson

Telefon: 0705-300885
E-post: joakim@brandcommunication.se

Kai Pirilä

Kai Pirilä

Telefon: 0730-433373
E-post: kai@brandcommunication.se

Magnus Furuskär

Magnus Furuskär

Telefon: 0705-952600
E-post: magnus@brandcommunication.se

Mita Stenfelt

Mita Stenfelt

Telefon: 0708-404526
E-post: mita@brandcommunication.se

Kontakta oss

Skriv till oss här så hör vi av oss!